Esportatur ta' Sokit Intelliġenti tal-Ħajt, Sokit tal-ħajt intelliġenti WiFi b'monitoraġġ tal-enerġija, plagg Franċiż ta' 10A jew 16A
Dwar dan l-oġġett
DanPlagg tal-ħajt tal-WiFihuwa ma'konsum tal-enerġija, jappoġġja l-kontroll tal-vuċi / rispettivament kontroll / issettjar tal-iskeda / kontroll mill-bogħod tal-App / kondiviżjoni, faċli ħafna, konvenjenti u sikur biex tużah.
• Monitoraġġ tal-enerġija Ultra-Preċiż:Plagg tal-ħajt intelliġenti li jiċċaqlaqkejjel l-użu tal-enerġija ta' apparati u apparat b'eżattezza ta' 0.1% u jipprovdi dejta dwar l-enerġija u l-ispejjeż b'mapep interattivi kull siegħa, jum, xahar jew sena, sabiex tkun tista' tieħu deċiżjonijiet aktar intelliġenti dwar l-użu tal-enerġija.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-Mudell: | WSP16 / WSG16 |
| Vultaġġ nominali | 100~250V |
| Kurrent nominali | 10A jew 16A |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | 2400W (10A) jew 3840W (16A) |
| Konsum tal-enerġija | Iva |
| Materjal tal-prodott | PC jew PC + Qafas tal-ħġieġ ittemprat |
| Kulur tal-prodott | Abjad jew Iswed |
| Daqs | 86 (T) * 86 (W) * 50 (T) mm |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Standard bla fili | IEEE 802.11 b/g/n |
Applikazzjoni
✤ Kondiviżjoni Intelliġenti
Aqsam l-apparat tiegħek mal-membru tal-familja jew mal-ħbieb tiegħek
✤Kontroll mill-bogħod
Kontroll tal-app u monitoraġġ tiegħekplagg tal-ħajt intelliġentiminn kullimkien. Iġġiblek dar aktar sigura u li tiffranka l-enerġija.
✤ Sikur
✤ L-issettjar tal-ħin
Tista' tixgħel/titfi l-enerġija skont l-iskeda tiegħek stess, jew tissettja countdown biex tixgħel/titfi l-enerġija minn minuta sa 60 minuta permezz tal-APP
Appoġġ tas-Servizz
L-operatur tagħna se jwieġeb l-informazzjoni tiegħek fi żmien 24 siegħa! Nota: jekk jogħġbok kun żgur li għandek konnessjoni WLAN ta' 2.4 GHz qabel ma tixtri. Dan il-prodott ma jappoġġjax netwerks Wi-Fi ta' 5GHz. Jekk il-konnessjoni tfalli fil-"modalità AP", jekk jogħġbok iċċekkja jekk ir-router huwiex WLAN dual band.
Servizz ta' qabel il-bejgħ online 7 ijiem fil-ġimgħa, servizz ta' bejgħ, servizz ta' wara l-bejgħ
Garanzija ta' sena








