Dawl tal-istring Rgbic Wifi bl-ingrossa ta' barra li ma jgħaddix ilma minnu IP65 għall-Patio, 10 Bozoz RGB Dimmable
Dwar Dan l-Oġġett
• [Kontroll tal-Vuċi Intelliġenti]: Immaniġġjadawl tal-korda intelliġentib'kmandi sempliċi tal-vuċi permezz ta' Alexa u Google Assistant, jew bl-app Tuya smart jew Smart life permezz tal-Wifi, fejn tista' tixgħel/tiskeda d-dwal tal-istring tiegħek mill-bogħod, taġġusta l-luminożità, tibdel il-kuluri u l-burdata.
• [Modi ta' Xena Multipla]:Dawl tal-Pajsaġġ ta' Barra Intelliġenti ODMJipprovdu ħafna modi ta' kulur differenti u 16-il miljun kombinazzjoni ta' kuluri jgħajtu. Ibdel il-kuluri biex toħloq atmosfera u esperjenza ġdida fjamanta, minn romantika għal rilassanti, jew kwieta għal ferrieħa. (Il-bozoz jaqsmu l-istess kulur).
• [Reżistenti għall-Ilma]: Il-bozoz li ma jinkisrux tad-dwal tal-korda tal-bitħa ta' barra jużaw liga tal-aluminju + materjal tal-PC, li jista' jiflaħ l-aktar kundizzjonijiet ħorox tat-temp, bħal maltempata tax-xita, maltempata tas-silġ u temperatura ultra-għolja.
• [Faċli biex Tissettja]: Wara l-filmat li tellajna, huwa faċli li tqabbad id-dwal tal-istring mal-app Tuya smart jew Smart life. Korda heavy-duty ta' 18-gauge u toqob tal-eyelet imsaħħa, id-dwal tal-istring jistgħu jiġu ssettjati faċilment bl-użu ta' wajer jew ganċijiet li jgħaqqdu t-toqob tal-immuntar.
• [Vultaġġ Baxx u Sigurtà]: Il-bozoz LED Akriliċi li ma jitfarrkux inaqqsu l-konsum sa 80% u jdumu 25,000 siegħa. Id-dwal tal-istring ta' barra LED HBN huma elenkati fl-ETL, li jiżgura s-sigurtà u d-durabbiltà. Iċ-ċertifikati tal-ilma IP65 huma aktar adattati għall-użu fuq barra.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-Mudell: | OSL10 |
| Vultaġġ nominali | DC 12V |
| Kontrollur intelliġenti | RGBIC, IP65 reżistenti għall-ilma |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | 12W massimu (total ta' 10 bozoz) |
| Adapter tal-enerġija | DC 12V / 1A b'kejbil ta' 0.3 metri, IP44 reżistenti għall-ilma |
| Materjal tal-prodott | Plastik tal-PC |
| Kulur tal-prodott | Iswed |
| Funzjoni | 16-il miljun għażla ta' kulur, b'funzjoni mużikali |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Standard bla fili | IEEE 802.11 b/g/n |
Applikazzjoni
✤ IP65 Reżistenti għall-Ilma
✤ Kontroll mill-bogħod tal-APP
✤ 16-il miljun kulur
Tista' tbiddel il-kuluri, aġġusta l-luminożità u tagħżel diversi modi ta' dawl permezz tal-App.
✤ Sinkronizzazzjoni mal-Mużika
Issinkronizza d-dwal tal-patio LED tiegħek mal-mużika favorita tiegħek waqt li tirrilassa jew tiżfen
Appoġġ tas-Servizz
L-operatur tagħna se jwieġeb l-informazzjoni tiegħek fi żmien 24 siegħa! Nota: jekk jogħġbok kun żgur li għandek konnessjoni WLAN ta' 2.4 GHz qabel ma tixtri. Dan il-prodott ma jappoġġjax netwerks Wi-Fi ta' 5GHz. Jekk il-konnessjoni tfalli fil-"modalità AP", jekk jogħġbok iċċekkja jekk ir-router huwiex WLAN dual band.





