Dwal tal-Istrixxa LED RGB / RGBW intelliġenti Tuya WiFi, RGB+Abjad Sħun jew Kiesaħ
Dwar Dan l-Oġġett
• Strixxa tad-dawl LED 5050 RGBW Kwantità: 60LEDs/m, 300LEDs/romblu (150pcsLED RGBu 150pcs LED Abjad). It-temperatura tal-kulur abjad kiesaħ hija 6000K-6500K. Il-qawwa hija 6W/m għal abjad kiesaħ, super qawwi. Din id-dawl strixxa LED 5050 RGBW hijaIP44
• It-tul standard tal-istrixxi tad-dawl LED ta' kull romblu: 5m għal kull romblu, jista' jiġi personalizzat 2m jew 3m; il-wisa' tal-FPCB hija: 10mm. U l-kulur tal-PCB huwa abjad. Konnetturi ta' 5 PIN fuq żewġt itruf għal RGBW, konnetturi ta' 4 PIN fuq żewġt itruf għal RGB, jistgħu jgħaqqdu strixxi LED f'serje faċilment.
• Strixxi tad-dawl LED 5050 RGB / RGBW jaħdmu ma' SmartRGBW / RGBWKontrollur, tista' tikkontrolla d-dwal tal-istrixxa tiegħek permezz ta' Goole Home/Amazon Alexa/IFTTT; Sempliċement istruzzjoni bil-vuċi biex tikkontrolla d-dwal; Ikkontrolla l-bidla fil-kulur tad-dawl, il-luminożità, il-modalità tad-dawl permezz tal-APP tat-telefon tiegħek f'kull ħin u kullimkien.
• Sikur għall-użu. Il-vultaġġ tax-xogħol huwa12V.sħana baxxa ħafna. Jista' jintmess u huwa sikur għat-tfal.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-Mudell: | Ċ10 |
| Vultaġġ nominali | DC 9-12V |
| Kontrollur intelliġenti | RGB/RGBW/RGBCCT |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | Massimu 144W |
| Adapter tal-enerġija | DC 12V / 1A jew 2A b'kejbil ta' 1.5 metri |
| Materjal tal-prodott | Plastik tal-PC |
| Kulur tal-prodott | Abjad |
| Funzjoni | 16-il miljun għażla ta' kulur, b'funzjoni mużikali |
| Dawl tal-istrixxa | 2 jew 3 jew 5 Metri strixxi tad-dawl Led b'5050 LED RGB + 5050 LED Abjad Kessaħ Strixxa IP65 miksija bil-PU b'wisa' ta' 10mm b'tejp b'żewġ naħat ta' 3M fuq wara |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Standard bla fili | IEEE 802.11 b/g/n |
✤ Kontroll mill-Bogħod tal-App
Bl-użu tal-ismartphone jew it-tablet tiegħek, tikkontrolla mill-bogħod l-istrixxa tad-dawl LED WiFi RGBW intelliġenti permezz tal-app b'xejn Smart Life jew Tuya Smart minn kullimkien f'kull ħin.
✤ 16-il miljun kulur
Tista' tbiddel il-kuluri, aġġusta l-luminożità u tagħżel diversi modi ta' dawl permezz tal-App.
✤ Sinkronizzazzjoni mal-Mużika
Issinkronizza d-dwal tal-patio LED tiegħek mal-mużika favorita tiegħek waqt li tirrilassa jew tiżfen
✤ Kontroll tal-Vuċi
L-istrixxa tad-dawl LED intelliġenti WIFI RGBW hija perfettament kompatibbli ma' Amazon Alexa, Google Home, eċċ. Sempliċement agħti kmand bil-vuċi lill-Alexa jew lill-Google Home Assistant tiegħek biex tikkontrolla t-tagħmir tiegħek.
Appoġġ tas-Servizz
L-operatur tagħna se jwieġeb l-informazzjoni tiegħek fi żmien 24 siegħa! Nota: jekk jogħġbok kun żgur li għandek konnessjoni WLAN ta' 2.4 GHz qabel ma tixtri. Dan il-prodott ma jappoġġjax netwerks Wi-Fi ta' 5GHz. Jekk il-konnessjoni tfalli fil-"modalità AP", jekk jogħġbok iċċekkja jekk ir-router huwiex WLAN dual band.







