Sokits tal-Ħajt Intelliġenti Tuya WiFi b'2 Portijiet USB, Tip A + Tip C, plagg tal-UE ta' 10A jew 16A
Dwar Dan l-Oġġett
Dan il-WiFi laħlaħsokit tal-ħajt huwa b'2 USB -speċjalment bil-port tal-iċċarġjar tat-Tip C, jappoġġja l-kontroll tal-vuċi / rispettivament kontroll / issettjar tal-iskeda / kontroll mill-bogħod tal-App / kondiviżjoni, faċli ħafna, konvenjenti u sikur biex tużah.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-Mudell: | WSPU16 / WSGU16 |
| Vultaġġ nominali | 100~250V |
| Kurrent nominali | 10A jew 16A |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | 2400W (10A) jew 3840W (16A) |
| USB doppju | 1xUSB-A + 1xUSB-Tip Ċ |
| 2 ħruġ tal-USB | 5V–2.0A (Kull wieħed) / Ħruġ totali 5V–2.0A |
| Materjal tal-prodott | PC jew PC + Qafas tal-ħġieġ ittemprat |
| Kulur tal-prodott | Abjad jew Iswed |
| Daqs | 86 (T) * 86 (W) * 50 (T) mm |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Standard bla fili | IEEE 802.11 b/g/n |
Applikazzjoni
✤ Kontroll tal-Vuċi
DanSokits tal-Ħajt Intelliġenti Ewropejhuwa kompatibbli ma' Amazon Alexa u Google Home. Ikkmandahom permezz tal-vuċi tiegħek biex tixgħel/titfi l-enerġija.
✤ L-issettjar tal-ħin
Tista' tixgħel/titfi l-enerġija skont l-iskeda tiegħek stess, jew tissettja countdown biex tixgħel/titfi l-enerġija minn minuta sa 60 minuta permezz tal-APP
✤Kontroll mill-bogħod
Kontroll tal-app u monitoraġġ tiegħekSokit tal-Ħajt tal-ODM Euminn kullimkien. Iġġiblek dar aktar sigura u li tiffranka l-enerġija.
✤ Kondiviżjoni Intelliġenti
✤Sikur
Appoġġ tas-Servizz
Servizz ta' qabel il-bejgħ online 7 ijiem fil-ġimgħa, servizz ta' bejgħ, servizz ta' wara l-bejgħ
Garanzija ta' sena








