Tuya Smart multi-extender, sokits intelliġenti ta' 16A, 3 sokits u 2 USB, kompatibbli ma' Alexa u Google Home
Dwar dan l-oġġett
• 3 Sokits Intelliġenti: Kontroll indipendenti ta' 3sokits intelliġentiu ċċarġja 2 apparati b'batterija integrataPortijiet tal-USB; ideali għall-kontroll tal-elettronika fid-dar, fl-uffiċċju jew fin-negozju żgħir tiegħek.
•Protezzjoni minn Żieda fil-Vultaġġ:Il-protezzjoni kontra ż-żidiet f'daqqa ċċertifikata mill-UE tipproteġi apparati elettroniċi sensittivi minn żidiet f'daqqażidiet fil-qawwali jistgħu jseħħu waqt maltempati u jikkawżaw ħsara irreparabbli.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-Mudell: | P2-FR |
| Vultaġġ nominali | 100~250V |
| Kurrent nominali | 10A jew 16A |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | 2300W (10A) jew 3680W (16A) |
| USB doppju | 2xUSB-A |
| 2 ħruġ tal-USB | 5V–2.1A (Kull wieħed) / Ħruġ totali 5V–2.1A |
| Materjal tal-prodott | Materjal tal-PC V0 li ma jgħaddix nar |
| Kulur tal-prodott | Abjad |
| Daqs | 260.5 (T) * 56 (W) * 46.3 (T) mm |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Standard bla fili | IEEE 802.11 b/g/n |
Applikazzjoni
✤Strixxa tal-enerġija intelliġenti multifunzjonali 5 f'1
Jappoġġja l-iċċarġjar simultanju ta' apparati multipli. B'port tal-iċċarġjar 2xUSB-A, iċċarġja simultanjament waqt li l-apparat l-ieħor ikun imdaħħal fis-sokit.
✤Kontroll mill-bogħod
Kontroll tal-app u monitoraġġ tas-sokits tad-dar tiegħek minn kullimkien. Iġġiblek dar aktar sigura u li tiffranka l-enerġija.
✤Sikur
✤ Issettjar tal-Iskeda u Countdown tal-Ħin
Tista' tixgħel/titfi l-enerġija skont l-iskeda tiegħek stess, jew tissettja countdown biex tixgħel/titfi l-enerġija minn minuta sa 60 minuta permezz tal-APP
✤ B'Materjal Sikur
✤ Kontroll tal-Vuċi
Dan il-prodott huwa kompatibbli ma' Amazon Alexa u Google Home. Ikkmandahom permezz tal-vuċi tiegħek biex tixgħel/titfi l-enerġija.
Appoġġ għas-servizz
Servizz ta' qabel il-bejgħ online 7 ijiem fil-ġimgħa, servizz ta' bejgħ, servizz ta' wara l-bejgħ
Garanzija ta' sena



