Strixxa tal-Enerġija Intelliġenti Tuya EU 16A bi Protettur kontra ż-Żieda fil-Vultaġġ, 3 Sokits tal-AC u 2 Portijiet USB, bi Skeda tat-Tajmer
Dwar dan l-oġġett
• 3Sokits IntelliġentiIkkontrolla b'mod indipendenti 3 sokits intelliġenti u ċċarġja 2 apparati b'sistema integrataPortijiet tal-USB; ideali għall-kontroll tal-elettronika fid-dar, fl-uffiċċju jew fin-negozju żgħir tiegħek.
•Protezzjoni minn Żieda fil-Vultaġġ: EUIl-protezzjoni ċċertifikata kontra żidiet fil-vultaġġ tipproteġi apparati elettroniċi sensittivi minn żidiet f'daqqa fil-vultaġġ li jistgħu jseħħu waqt maltempati u jikkawżaw ħsara irreparabbli.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-Mudell: | P2-UE |
| Vultaġġ nominali | 100~250V |
| Kurrent nominali | 10A jew 16A |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | 2400W (10A) jew 3840W (16A) |
| USB doppju | 2xUSB-A |
| 2 ħruġ tal-USB | 5V–2.1A (Kull wieħed) / Ħruġ totali 5V–2.1A |
| Materjal tal-prodott | Materjal tal-PC V0 li ma jgħaddix nar |
| Kulur tal-prodott | Abjad |
| Daqs | 260.5 (T) * 56 (W) * 46.3 (T) mm |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Standard bla fili | IEEE 802.11 b/g/n |
Applikazzjoni
✤ Issettjar tal-Iskeda u Countdown tal-Ħin
Tista' tixgħel/titfi l-enerġija skont l-iskeda tiegħek stess, jew tissettja countdown biex tixgħel/titfi l-enerġija minn minuta sa 60 minuta permezz tal-APP
✤ B'Materjal Sikur
✤Strixxa tal-enerġija intelliġenti multifunzjonali 5 f'1
Jappoġġja l-iċċarġjar simultanju ta' apparati multipli. B'port tal-iċċarġjar 2xUSB-A, iċċarġja simultanjament waqt li l-apparat l-ieħor ikun imdaħħal fis-sokit.
✤Kontroll mill-bogħod
Kontroll tal-app u monitoraġġ tas-sokits tad-dar tiegħek minn kullimkien. Iġġiblek dar aktar sigura u li tiffranka l-enerġija.
✤ Kontroll tal-Vuċi
Dan il-prodott huwa kompatibbli ma' Amazon Alexa u Google Home. Ikkmandahom permezz tal-vuċi tiegħek biex tixgħel/titfi l-enerġija.
Appoġġ għas-servizz
Servizz ta' qabel il-bejgħ online 7 ijiem fil-ġimgħa, servizz ta' bejgħ, servizz ta' wara l-bejgħ
Garanzija ta' sena






