Plagg intelliġenti WiFi ta' barra, reżistenti għall-ilma IP44, Kontroll mill-bogħod mingħajr fili permezz tal-App
Dwar Dan l-Oġġett
•【Użu fuq barra】: Kaxxa reżistenti għat-temp IP44. Ideali għall-Ġnien, Bitħa ta' wara, Kċina, Kamra tal-banju, Veranda, Gallarija, Garaxx, Kantina, Patio jew Grill elettriku, Sprinkler, Magna tal-ħasil, Siġra tal-Milied, dawl tal-pajsaġġ, funtani, lampi, pompi, u apparati elettriċi oħra għall-użu fuq barra jew fuq ġewwa, eċċ.
•【Kontroll mill-bogħod u bil-vuċi】: Ixgħel jew itfi l-elettronika minn kullimkien bl-ismartphone tiegħek billi tuża l-HBN Smart App jew sempliċement billi tagħti kmandi bil-vuċi lil Amazon Alexa jew Google Home Assistant. M'hemmx bżonn ta' Hub
•【Monitoraġġ u Skedar tal-Enerġija】Monitoraġġ u Skedar tal-Enerġija: Immonitorja kull konsum tat-tagħmir plug-in tiegħek u ssettja tajmers u skedi biex tevita l-ħela ta' lampi, fann, umidifikatur, dwal tal-Milied eċċ.
Speċifikazzjoni
| Oġġett | Plagg Intelliġenti ta' Barra Ewropew ODM |
| Numru tal-Mudell | OSP10 |
| Qawwa | AC100~240V |
| Kurrent Nominat | 10A jew 16A |
| Qawwa Massima tat-Tagħbija | 2400W jew 3840W |
| Frekwenza tad-Dħul | 50/60Hz |
| Standard bla fili | WIFI 802.11 b/g/n |
| Konsum tal-Enerġija mingħajr Fili: | ≤0.8W |
| Daqs | 60 (T) * 50 (W) * 86.7 (Għ) mm |
| Frekwenza bla fili | 2.4G |
| Jista' jkollu funzjoni ta' monitor tal-enerġija |
Applikazzjoni
✤ Użu tal-monitoraġġ tal-enerġija
Ara storja dettaljata ta'Sokit tal-Wifi ta' barra tal-ODM'L-użu tal-enerġija fi kwalunkwe ħin fl-App Tuya.
✤ Issettjar tat-tajmer fl-App
✤ Disinn tar-Rebbiegħa
L-għeluq awtomatiku huwa aktar konvenjenti
✤ Il-kulur jista' jintgħażel liberament
Adattat għat-tip ta' plagg Franċiż
✤ Tagħmir Speċjali
Sokit tal-Plagg tal-Wifi Intelliġentijista' jintuża ma' diversi apparati, inkluż dwal ta' barra, għodod tal-enerġija, sistemi tal-ħoss, tagħmir tal-pixxina, tagħmir tal-ikkampjar, tagħmir tas-sajd, u kameras tas-sigurtà.
appoġġ tas-servizz
L-operatur tagħna se jwieġeb l-informazzjoni tiegħek fi żmien 24 siegħa! Nota: jekk jogħġbok kun żgur li għandek konnessjoni WLAN ta' 2.4 GHz qabel ma tixtri. Dan il-prodott ma jappoġġjax netwerks Wi-Fi ta' 5GHz. Jekk il-konnessjoni tfalli fil-"modalità AP", jekk jogħġbok iċċekkja jekk ir-router huwiex WLAN dual band.





